Znajdź pracę tymczasową w Twojej okolicy

Dołącz do rewolucji elastycznej pracy redwigwam i już dziś szukaj pracy tymczasowej w Twojej okolicy.

Poszukiwanie pracy tymczasowej w Wielkiej Brytanii bywa zniechęcające, szczególnie gdy musisz przedzierać się przez niekończące się strony wyników wyszukiwania, aby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz już tego robić!

redwigwam współpracuje z firmami z całej Wielkiej Brytanii, które poszukują osób chcących pracować tymczasowo w wielu różnych sektorach. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią pracę tymczasową, która będzie odpowiadać godzinom pracy, jakimi dysponujesz oraz Twoim umiejętnościom. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy na pełny etat, czy w niepełnym wymiarze godzin, możemy znaleźć pracę tymczasową, która sprosta Twoim oczekiwaniom.

Szukasz bardziej elastycznej pracy?

W naszym świecie praca od dziewiątej do piątej nie istnieje. Dołącz do naszej społeczności redwigwam i znajdź pracę, która będzie dopasowana do Twojego stylu życia.

Czym jest praca tymczasowa?

Praca tymczasowa to umowa o pracę między pracodawcą a pracownikiem, w której obie strony zgadzają się, że stanowisko zostanie obsadzone na z góry określony okres czasu.

Pracodawcy obsadzają zazwyczaj stanowisko tymczasowe, gdy ich stały pracownik przebywa na zwolnieniu z powodu choroby lub na urlopie macierzyńskim/ojcowskim. W tym drugim przypadku firma zwykle dokładnie wie, na jak długo będzie potrzebować tymczasowego zastępstwa, i na tej podstawie może sporządzić odpowiednią umowę. W innych przypadkach firmy mogą potrzebować pracowników tymczasowych, aby sprostać wymaganiom sezonowym.

 

Jaka praca tymczasowa jest najlepsza?

Najlepsza praca tymczasowa dostarczy Ci odpowiedniego zajęcia i pieniędzy dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Praca tymczasowa może być idealna dla osób, które nie chcą być przywiązane do jednego zawodu i cenią sobie możliwość wprowadzania zmian w swoim codziennym grafiku. Rozwiązanie to jest też idealne dla osób, które mają inne zobowiązania czasowe i które mogą nie być w stanie łatwo dopasować się do pracy od 9 do 17.

Do najlepszych ofert pracy tymczasowej można zaliczyć m.in.:

 

Stanowiska administracyjne lub sekretarskie

Praca administratora czy sekretarki należy do najbardziej popularnych opcji pracy dorywczej. Stanowiska biurowe mogą być bardzo zróżnicowane w zależności od firmy i mogą obejmować sortowanie dokumentów, obowiązki związane z zarządzaniem biurem, planowanie wydarzeń oraz wprowadzanie danych. Potrzebne tu będą umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność obsługi komputera, ale nie będziesz potrzebować żadnych formalnych kwalifikacji. Przy zatrudnianiu tymczasowych pracowników administracyjnych pracodawcy cenią sobie zwykle ich wcześniejsze doświadczenie.

 

Praca w hotelarstwie

Tymczasowe prace hotelarskie są bardzo popularne wśród naszej społeczności redwigwam. Praca może być zróżnicowana, ale obejmuje pracę za barem, jako kelner oraz pracę w kiosku. Praca w hotelarstwie to świetna praca tymczasowa, ponieważ zmiany można łatwo dopasować do Twojego stylu życia, a pracę możesz podjąć wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Zwykle nie wymaga się tu żadnych formalnych kwalifikacji i jest to świetna opcja na zdobycie doświadczenia w pracy.

 

Praca w handlu detalicznym

Sklepy i firmy zajmujące się sprzedażą detaliczną często potrzebują tymczasowej ochrony w bardziej ruchliwych okresach w roku, takich jak Boże Narodzenie. Duże sklepy sieciowe są także podatne na szybką rotację personelu, co oznacza, że często potrzebują dodatkowych rąk do pracy. Dla pracodawcy Twoja osobowość będzie tu ważniejsza niż Twoje doświadczenie. Osoby pracujące w handlu powinny odznaczać się dużą pewnością siebie, cierpliwością i umiejętnością szybkiego przyswajania wiedzy na temat linii produktów i układu sklepu.

 

Pracownik magazynu

Na terenie kraju jest wiele magazynów, które zawsze szukają do pomocy pracowników tymczasowych. Aby sprostać zadaniu, potrzebna będzie dobra kondycja fizyczna oraz niezawodna etyka pracy. Nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji na tym stanowisku, ale musisz umieć przestrzegać przepisów BHP oraz szybko i bezproblemowo dopasować się do zespołu. To praca zmianowa na noce i w weekendy, którą preferuje wiele osób.

 

Prace porządkowe

W prosty sposób możesz znaleźć świetną pracę porządkową w jednej z fantastycznych firm w Twojej okolicy. To najlepsza droga, aby spędzić mniej czasu na szukaniu, a więcej na pracy w roli osoby sprzątającej. redwigwam jest najlepszym miejscem dla osób, które chcą pracować jako osoba sprzątająca – nasz portal posiada największą bazę danych pracowników tymczasowych w Wielkiej Brytanii. Korzystając z naszej inteligentnej technologii dopasowywania ofert pracy, możemy dopasować Cię do powiadomień o pracy porządkowej na terenie całego kraju, z uwzględnieniem lokalizacji, które odpowiadają Ci najbardziej.

 

Praca jako Tajemniczy Klient

Jesteś zainteresowany pracą jako tajemniczy klient? Możesz zostać tajemniczym klientem, testerem produktów lub po prostu dzielić się swoją opinią za pośrednictwem płatnych ankiet, grup fokusowych i nie tylko. Obecnie poszukujemy dla znanej marki pracowników w branży Mystery Shopping w całej Wielkiej Brytanii. Nie potrzeba tu żadnego doświadczenia – chcemy tylko, żebyś był sobą.

 

Ile zarabia się na stanowisku tymczasowym?

Wynagrodzenie za pracę tymczasową różni się w zależności od stanowiska i lokalizacji. Możesz spodziewać się wyższych zarobków za pracę tymczasową np. w Londynie, w porównaniu z Manchesterem, ze względu na wyższe koszty utrzymania.

Znalezienie tymczasowej pracy z redwigwam oznacza, że zawsze będziesz otrzymywać co najmniej płacę minimalną, a w niektórych przypadkach znacznie więcej. Nasze oferty są zwykle opłacane w trybie godzinowym.

 

Czy redwigwam jest dla mnie?

Nasza platforma jest idealna dla każdego, kto szuka pracy tymczasowej w swojej okolicy. Łączymy szerokie spektrum osób poszukujących pracy z ofertami pracy tymczasowej, które są dostosowane do ich wymogów. Możemy dopasować Twoje umiejętności, doświadczenie i dyspozycyjność do pracy tymczasowej, która pomoże Ci osiągnąć poszukiwaną przez Ciebie równowagę między życiem zawodowym a osobistym.

 

Czy praca tymczasowa odbywa się w niepełnym, czy w pełnym wymiarze godzin?

Praca tymczasowa może odbywać się w różnym wymiarze godzin, w zależności od wybranego stanowiska. Możliwe jest znalezienie pracy tymczasowej, która zapewni Ci zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, jednak bardziej prawdopodobne jest, że podejmiesz pracę tymczasową w niepełnym wymiarze godzin.

Redwigwam współpracuje z firmami chcącymi obsadzić tymczasowe stanowiska pracy na terenie całej Wielkiej Brytanii. Zarejestruj się za darmo, a będziesz mógł skorzystać z tej współpracy, uzyskując szybki dostęp do ofert pracy w niepełnym i pełnym wymiarze godzin, które znajdujemy codziennie.

 

Często zadawane pytania

Jak w szybki sposób znaleźć pracę tymczasową?

Zaletą pracy tymczasowej jest to, że pracodawcy często muszą jak najszybciej obsadzić dane stanowisko. Na redwigwam nie ma zwykle potrzeby przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, więc po zarejestrowaniu się u nas i upewnieniu się, że jesteś uprawniony do podjęcia pracy, będziesz gotowy do korzystania z serwisu.

Najlepszym sposobem na zwiększenie swoich szans na szybkie znalezienie pracy tymczasowej jest przygotowanie wszystkich dokumentów i referencji z wyprzedzeniem.

Upewnij się, że Twoje CV jest aktualne, podejmij decyzję co do Twoich wymagań odnośnie do wynagrodzenia i znajdź platformę lub agencję pracy, która pomoże Ci nawiązać kontakt z właściwymi pracodawcami.

 

Dlaczego praca tymczasowa jest popularna wśród pracodawców?

Zatrudnienie tymczasowe jest popularne wśród pracodawców, ponieważ oferuje im efektywne i elastyczne podejście do rekrutacji, które pomaga wypełnić lukę, kiedy stały pracownik bierze urlop z tego czy innego powodu.

Jest to również idealne rozwiązanie dla firm zajmujących się sprzedażą detaliczną, które muszą reagować na sezonowy wzrost popytu i szybką rotację personelu.

 

Jakie prawa mają pracownicy tymczasowi?

Pomimo braku stałego zatrudnienia, pracownicy tymczasowi w Wielkiej Brytanii posiadają prawa pracownicze. Obejmują one:

  • otrzymywanie płacy minimalnej
  • otrzymywanie pasków wypłaty
  • brak bezprawnych potrąceń z wynagrodzenia
  • brak dyskryminacji
  • brak dyskryminacji ze względu na pracę w niepełnym wymiarze godzin
  • płatny urlop
  • asysta podczas rozpatrywania skarg lub przesłuchania dyscyplinarnego
  • możliwość pracowania w bezpiecznym miejscu pracy
  • możliwość wnoszenia niektórych roszczeń do sądu pracy

 

Uwaga

Strona internetowa i rejestracja są w języku angielskim. Aby się zarejestrować, musisz być uprawnionym do pracy w Wielkiej Brytanii (i być w stanie to udowodnić). Skontaktuj się z nami za pośrednictwem czatu online, jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.

 

Szukasz bardziej elastycznej pracy?

W naszym świecie praca od dziewiątej do piątej nie istnieje. Dołącz do naszej społeczności redwigwam i znajdź pracę, która będzie dopasowana do Twojego stylu życia.